همکاری با ما

تیم آتی دخت طی تحقیقات خود با بررسی شرایط بازار کسب و کار ایران و فراز و نشیب های موجود در مسیر بانوان تولیدکننده  صنایع دستی ایران به راهکار هایی جهت تسهیل روند همکاری با همکارانش دست پیدا کرده است که به تفصیل در زیر توضیح داده شده است.

معرفی برند

روش اول : بانوانی که محصولاتشان را با برند خود تولید میکنند و علاقمند اند تا برندشان معرفی شود در این راستا در قسمت پروفایل هر محصول جداگانه تعریفی که خودشان به تیم آتی دخت ارائه میکنند در توضیحات  محصول قرار داده میشود و به عنوان همکارآتی دخت با برند خود معرفی میشوند.

 

روش دوم : بانوانی که در تولید محصولاتشان از برند مشخصی استفاده نمیکنند. آتی دخت این شرایط را برایشان مهیا میکند تا تحت برند آتی دخت به عنوان همکار آتی دخت محصولاتشان  معرفی شود و بر روی سایت قرا بگیرد. بانوان عزیزی که از این روش استفاده میکنند در صورت تمایل به صورت کامل توسط متنی که خودشان به تیم آتی دخت ارائه میدهند در پروفایل محصولشان معرفی میشوند.

پروفایل سازی محصولات

تیم آتی دخت برای هر کدام از محصولات پروفایلی تخصصی شامل معرفی برند، تولید محتوا برای توضیحات محصول و عکس های تخصصی و صنعتی که توسط عکاس آتی دخت گرفته می شود را بدون دریافت هیچ هزینه ای بر روی سایت ایجاد می کند.

محصولات سفارشی

یکی از امکاناتی که آتی دخت بر اساس نیاز مشتریان در سایت خود قرار داده است امکان سفارش سازی محصولات بر اساس سلیقه مشتری است  که به این منظور مشتری میتواند محصول شما را با درج توضیحات لازم در قسمت مشخصی در سایت قرار دهد.

سپس تیم آتی دخت  تغییرات مورد نظر را با شما بانوی عزیز هماهنگ میکند و در صورت تاییدتان زمان بندی جدید برای تولید محصول سفارشی از شما دریافت کرده اطلاعات را با مشتری در میان گذاشته و روند خرید را تکمیل میکند.

بسته بندی و ارسال محصول

یکی از مشکلاتی که تولیدکنندگان عموما با آن روبرو هستند نحوه ی بسته بندی و ارسال امن کالا به دست خریداراست به این منظور آتی دخت شرایطی را برای تمام همکاران خود بدون دریافت هیچ هزینه ای مهیا ساخته است.

در این روند تمام محصولات تحت بسته بندی ثابت آتی دخت همراه با یک شناسه آتی دخت و یک شناسه معرفی  برند یا تولید کننده ی محصول از طریق تیم آتی دخت به دست خریدار در زمان مشخص و از قبل تعیین شده رسانده میشود.

*

پس از آنکه شما بانوی عزیز و آتی دخت به توافق در زمینه شروع همکاری رسیدید. سپس هماهنگی های لازم در مورد قیمت  و شرایط و زمان ارسال کالا انجام میشود. پس از آن محصولات شما توسط عکاس آتی دخت در محل آتی دخت عکاسی میشوند . از زمان پایان عکاسی بین یک تا دو هفته بعد محصولات شما برای فروش بر روی سایت قرار میگیرند.

*

برای یکپارچه سازی روند فروش در فروشگاه اینترنتی آتی دخت تمامی عکس های محصولات تنها با برند آتی دخت بر روی سایت قرار داده میشوند .

از آنجایی که این امکان وجود دارد تا مواد اولیه برخی محصولات برای تولید کننده به صورت دوره ای و یا احیانا همیشگی مهیا نباشد تیم اتی دخت خود را موظف میدادند برای جلب رضایت مشتری و اطمینان خاطر تولیدکنندگان طبق برنامه ای مشخص امکان تولید هر محصول را جداگانه با تولید کننده ها بررسی و هماهنگ نماید.

تولید کنندگان موظف اند هر محصول را طبق زمان مشخص و هماهنگ شده آماده سازند.لازم به ذکر است که  در محصولات سفارشی ،محصولات باید عینا طبق خواسته  مشتری پس از هماهنگی امکان تولید با تولید کننده تهیه شوند و بعد از مرحله هماهنگی تولید کننده امکان ایجاد هیچ گونه  تغییری را ندارد.

تیم اتی دخت مشتاق همکاری با همه بانوان هنرمند عزیز ایرانی است و از هم اکنون هر گونه انتقاد و پیشنهادات سازنده شما را با کمال میل پذیرا می باشد.