گروه آتی دخت

ماجرای تیم آتی دخت از ۸ مهر ماه سال ۱۳۹۴ در استارتاپ دانشگاه آزاد در سازمان فناوری و اطلاعات آغاز شد.

تیم آتی دخت سه روز طاقت فرسا و پر کار را با تمام توان خود پشت سر گذاشت تا بتواند به داوران ثابت کند این طرح جدای از ارزش معنوی و فلسفه ای که پشت خود دارد میتواند از نظر اقتصادی نیز موفق باشد. از یک هفته بعد کار ما آغاز شد.روز های متعددی را بچه های تیم آتی دخت صرف پرسش از بانوان ایرانی شهر تهران در ۲۲ منطقه آن به کرده و بالغ بر ۳۰۰ نفر را مورد  پرسش قرار دادند .

هدف ما ازاین پرسش و پاسخ شناسایی هرچه بهتر نیاز ها و خواسته های بانوان ایرانی بود تا در کنار ارائه خدمات مورد پسند برای شما بتوانیم نیاز ها و مشکلات تولید کنندگان را نیز  شناسایی و حل  کنیم.

پس از آن گروهی از بچه ها کار خود را دراین زمینه ادامه دادند تا اطلاعات ما در مورد نیاز های شما به روز باشد و باقی تیم مشغول مهیا کردن مقدمات راه اندازی طرح آتی دخت شدند.

تمام تلاش تیم آتی دخت از طراحی فضای فروشگاه تا نام و لوگو بر آن بوده است تا فضای مناسب و دلپذیر را در ابتدا برای بانوان ایرانی و سپس شما خریداران عزیز طراحی و آماده سازند.

امروز به لطف خدا و تلاش اعضای تیم فروشگاه آتی دخت توانسته تمامی تعهدات خود را در قبال تولیدکنندگان عزیز به اجرا در آورد و هر روز در تلاش است تا فلسفه ی آتی دخت هرچه بهتر و کامل تر شکل بگیرد.

1

غزل رفیع جمال

دانشجوی لیسانس صنایع از دانشگاه تهران غرب. ایده ی اولیه طرح که به کمک تمام بچه های گروه تبدیل به یک طرح واقعی و منطقی شد.

2

امیر حسین مشایخ

مهندس کامپیوتر-سخت افزار از دانشگاه تهران غرب. مدیر بخش اینترنتی، طراح و پشتیبانی سایت. مدیریت تمام قسمت های سایت بعهده ی ایشان است.

3

محمدامین جوادی

دانشجوی لیسانس برق دانشگاه آزاد تهران غرب.مدیر فروش سایت و پیدا کردن تولید کننده های آتی دخت. انتخاب محصولات و کنترل کیفیت تمامی محصولات انتخابی با ایشان است.

4

هستی رفیع جمال

دارای مدرک لیسانس دررشته تدریس زبان.مسئول تولید محتوا محصولات ، محتوا سایت ، مقاله ها و خواندنی های سایت هستند و محتوا های دنیا ی مجازی بر عهده ی ایشان است.

5

بهنوش زهادی

دارای مدرک عکاسی به عنوان عکاس اختصاصی گروه مسئول عکاسی از محصولات درون سایت هستند و تهیه ی تمامی عکس ها برای پروفایل محصولات بر عهده ی ایشان است.