درباره ما

چرا آتی دخت؟

آتی دخت یک کلمه ی اصیل ایرانی و به معنای بانوی آینده است. اصل ایده در نام آن نهان است. هدف ما ایجاد فضایی مناسب برای کمک به بانوان امروز و آینده ایران زمین می باشد. بانوانی که هر کدام در سنین متفاوت و با دلایل مختلفی به تولیدات هنر های دستی ایرانی روی آورده اند و در این مسیر برای رساندن هنرشان به دستان خریداران با ذوق ایرانی با فراز و نشیب هایی رو به رو هستند. هدف ما تسهیل مسیر رساندن صنایع دستی این دستان هنرمند به خریداران عزیز است.
در آتی دخت که بیشتر محصولات برای بانوان طراحی شده اند و توسط بانوان این مرز و بوم تهیه شده اند، آسودگی و راحتی شما خریدار عزیز نیز بسیارحائز اهمیت است. به این منظور بخش های متعددی برای تسهیل روند خرید و سفارش شما در سایت طراحی و قرار داده شده است.

فلسفه ی آتی دخت چیست؟

طرح آتی دخت در اصل با فلسفه ی توانمند سازی و ایجاد اشتغال و بازار فروش زنان هنرمند ایرانی شکل گرفت. فضایی که بتواند پاسخگوی نیاز ها و سلایق شما بانوان ایرانی باشد و محصولاتی با کیفیت متنوع را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهد
هدف ما ایجاد امکان خرید برای تمامی خریداران این مرز و بوم بوده است. و از سویی ارج نهادن هرچه بیشتر صنایع دستی و هنر ایران زمین تا آنجا که بتوانیم.

خدمات آتی دخت چیست؟

خدمات و شرایطی را که برای همکاران آتی دخت در نظر گرفته شده است اعم از پروفایل سازی اختصاصی محصول تا معرفی برند و یا شخص تولیدکننده به تفصیل در بخش همکاری با ما میتوانید مطالعه کنید. اطلاعات بیشتر..

خدماتی که ما برای خریداران خود در نظر گرفته ایم

در قسمت پیشنهاد آتی دخت، هر ماه محصولاتی بر اساس مناسبت ها، نظر کاربران و گزینش تیم آتی دخت قرار داده می شود تا شما را درانتخابتان یاری کند. اطلاعات بیشتر..

در قسمت محصولات سفارشی که در دسته بندی محصولات وجود دارد شما می توانید کد محصول مورد نظر خود را وارد کرده و تغییراتی که مایلید اعمال شود را برای تیم آتی دخت بنویسید. هرچه توضیحات شما کاملتر و واضح تر باشد ما را در ارائه بهتر خدمات به شما یاری می کنید. سپس امکان تهیه سفارش مورد نظر شما با تولیدکننده محصولتان بررسی شده و پس از تائید بقیه هماهنگی ها صورت میگیرد. اطلاعات بیشتر..

بخش آخر پروژه های کار آفرینی آتی دخت است. این بخش در اصل برای کمک به بانوان هنرمند ایرانی و تسهیل روند توامند سازی آنان است. این بخش با همکاری سایت دونیت و مهربانه اداره و مدیریت می شود. اطلاعات بیشتر..

در قسمت دسته بندی محصولات شما می توانید محصولات را به تفکیک مشاهده کنید. در پروفایل اختصاصی هر محصول تمامی اطلاعات مربوط به آن در اختیار شما قرار داده شده است. اطلاعات بیشتر..

در قسمت دسته بندی محصولات قسمتی به نام پکیج کادویی شما قرار داده شده است. این بخش به منظور تسهیل خرید شما برای زمانی که وقت کمی در اختیار دارید وعلاقه مندید تا برای عزیزان خود هدیه ای تهیه کنید اما زمان کافی برای بیرون رفتن و خرید تک تک جزئیات ندارید. در این قسمت شما جعبه کادویی خود را در کنار کارت پستال و متنی که میخواهید در آن نوشته شود به همراه هدیه مورد نظر خود انتخاب می کنید. سپس پکیج را می توانید در محل دریافت کنید یا اگر بخواهید هدیه مستقیم به آدرس موردنظر شما برسد زمان مورد نظر خود را درج کرده و هزینه را اینترنتی پرداخت می کنید تا در زمان معین به دست عزیزان شما برسد. اطلاعات بیشتر..